Doğal Taşlar

Rüya ve Uykuya İyi Gelen Doğal Taşlar

15 Ekim 2021

Uykuya dalarken doğal taşlar kullanmak verimli bir uyku çekmenize ve derin rüyalar görmenize yardımcı olabilmektedir. Daha berrak rüyalar görebilmek ve rüyalarınızı daha net hatırlamak için doğal taşlardan yardım alabilirsiniz.

Berrak rüyalar, beynin rüya görüldüğü gerçeğinin farkında olduğu halidir. Böylece beden uyku halinde iken bilinç serbest şekilde kalabilir. Berrak rüya halinde rüyayı kontrol edebilir ve belli etkiler sağlanabilir.

Çeşitli fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan doğal taşlar uyku problemleri için de kullanılabilmektedir.

Ametist Taşı: Bu taşın titreşimleri uyku ve rüyayı düzenlemeye yarar sağlamaktadır. Üçüncü göz çakranızı uyararak manevi alem ile bağlantı kurmanızı sağlayan ametist taşı, rüya için en iyi olan taşlar arasında ilk sırada olarak sayılabilmektedir.

Ametrin Taşı: Ametist ve Sitrin taşlarının karışımı olan bu taş, bilinci açar ve zihinsel berraklığı geliştirir.

Havlit Taşı: Öfke, kaygı ve olumsuzlukları yatıştıran bu taş, yüksek frekansta titreşimleri ile birlikte kişiye huzur verir. Uyku ile ilgili sorunları gidermeye yardımcı olur ve beyinde rüyaya yer açılması için gereksiz düşünceleri ve kaygıları temizler.

Labradorit Taşı: Bu taş yüksek bilinç seviyelerini uyandırır ve ruhsal alem ile bağlantı kurmayı harekete geçirir.

Mavi Apatit Taşı: Bu taş berrak rüya görme sürecini destekler. Üçüncü göz çakranıza etki ederek unuttuğunuz rüyalarınızı hatırlamanızda size yardımcı olur.

Kan Taşı: Hayatımızdaki engel veya stresleri aşmamıza yardımcı olan bu taş rüya konusunda çok sık kullanılan şifalı taşlardan biridir.

Kyanit Taşı: Ayrı bir başlık altında detaylı şekilde inceleyeceğimiz bu taş, rüya çalışması için oldukça faydalı bir taştır. Berrak rüya görmek için çok yardımcı ve faydalı bir taştır. ''Rüya Taşı'' olarak da bilinir.

Yeşim Taşı: Manevi ve duygusal yönden kişiyi geliştiren bu taş, rüyaları geliştirmeye ve unutulan rüyaları hatırlamaya yardımcı olur.

Jasper Taşı: Ruhu güçlendiren bir etkisi vardır.

Lapis Lazuli Taşı: Ruhsal farkındalığı uyandırır ve sezgisel yetenekleri destekler. Zihin, beden ve ruh arasında derin bağlantılar kurulmasını sağlar. Zihinsel netlik sağlar.

Özetle rüya taşları, bilinçaltı üzerinde kontrol sağlamaya ve daha bilinçli, berrak rüyalar görmeye yardımcı olmaktadır. Rüya için kullanılan bu doğal taşlardan kullandığınızda uykunuzun düzene girdiğini ve daha sağlıklı bir uyku düzeninizin oluştuğunu göreceksiniz.

 

Doğal taşlar hakında daha fazla detay için tıklayınız. Satın almak için ise doğal taş kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorumlar (0)

KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER

Benzer Yazılar