Doğal Taşlar

Psişik (Sezgileri) Yetenekleri Arttıran Doğal Taşlar

13 Ocak 2021

Psişik Yetenekleri Arttıran Taşlar

Bu yazıda, psişik yetenekler ve onları geliştirmek için kullanabileceğiniz doğal ve şifalı taşlardan bahsedeceğiz. Bu şifalı taşlarla, derinlere gömülü olan doğal psişik güçlerinizi nasıl geliştireceğinizi ve sezgilerinizi nasıl güçlendireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Görselleştirme alıştırmaları yapmak, kehanet araçları ile çalışmak ve sezgilerinize güvenmeyi öğrenmek biraz zaman alır. Bunun hızlı bir yolu yoktur. Ve herhangi bir şeyi öğrenirken yaptığınız gibi, bunu yaparken de muhtemelen hatalar yapacaksınız.

Unutmayın; herhangi bir beceri pratik gerektirir ve zamanla gelişir. Bu nedenle, gerçekçi olmak önemlidir.

Doğal Taşlar Psişik Güçleri Nasıl Artırır?

Kitaplarda, okulda ya da kendi işinizi yaparken, psişik güçleri artırma hakkında daha fazla şey öğrendiğiniz sırada, doğal taşlar size yardımcı olabilir. Taşlar; ruhsal gelişim ve psişik farkındalık için son derece enerjik araçlardır. Taşlara ilgi duyan birçok insan, sadece düzenli olarak onlarla çalışarak, zamanla yeteneklerini ve enerjiye duyarlılığını geliştirmeye başlayacaktır.

Doğal taşlar, çakraları temizler ve açar. Enerjiyi de daha iyi hissetmenizi sağlar. Bu psişik merkezler, ayrıca ruhunuzdan, meleklerinizden, rehberlerinizden veya Evrenden manevi bilgilerin indirilmesine de izin verir.

Psişik Güçler İçin Doğal Taşlarla Çalışmak

Psişik güçleri artırmak için taşlarla çalışmanın birçok yolu vardır. Örneğin; onları bir kolye ya da bileklik olarak kullanabilirsiniz. Ya da, onları cebinizde taşıyabilirsiniz.

En iyi sonuçlar için, odaklandığınız niyetinizi kullanmanızı tavsiye ederiz. Niyetiniz konusunda net olun. Taşa her baktığınızda ya da dokunduğunuzda, niyetinizi düşünün. Bu amaçla bu taş ile uzun vadeli çalışmak istiyorsanız, psişik güçleri artıran taşları programlayabilirsiniz.

Seçtiğiniz taşı; taç çakra ya da üçüncü göz çakranıza 10-15 dakika boyunca yerleştirmeyi deneyin. Bu, sık sık ya da haftada bir kez tekrarlanmalıdır. Bunu yaparken, üçüncü göz çakra bölgesinde, yani kaşın ortasında normal olarak bir miktar basınç hissedebilirsiniz. Rahatsız edici bir baskı hissederseniz, o zaman durmalısınız. Böyle olursa, daha kısa seanslar yapmanız ya da onları takı olarak takmanız gerekebilir.

Psişik Güçleri Artıran Taşlar

Aşağıdaki taşlar, psişik güçleri ve sezgileri geliştirmek için kullanılabilecek en iyi taşlardan yalnızca bazılarıdır. Hepsine birden ihtiyacınız yok, sadece farklı seçenekleri listeledik…

  • Ametist Taşı

Ametist taşın; açık- koyu mor, açık, yarı saydam ya da neredeyse opak olabilen mor bir Kuvars çeşididir. Bu taş, Üçüncü Göz ve Taç Çakralarını temizlemeye ve açmaya yardımcı olur. Psişik yeteneklerinizi uyandırmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, ruhsal bir koruma da sağlar. Bazı insanlar, bu taşı bu amaçlar için kullandığında biraz fazla güçlü bulabilir. 

  • Rüya Ametist Taşı

Bu taş, kuvars ve ametist taşlarının birleşimidir. Üzerinde, zikzak desenler vardır. Ametist taşında olduğu gibi; Taç ve Üçüncü Göz Çakralarını temizlemeye ve etkinleştirmeye yardımcı olur. Psişik güçleri artıran taşlar arasında yer alır. Bu taş, psişik içgörüler edinmek ve bunları geliştirmek için faydalıdır.

Psişik güçleri artıran taşlar, sezgileri güçlendiren taşlar, psişik güçleri uyandırma

 

  • Lapis Lazuli Taşı

Sezgileri güçlendiren taşlar arasında yer alan lapis lazuli; mavi ile koyu gece mavisi tonlarında opak bir taştır. Üzerinde, beyaz kalsit çizgiler ya da yamalar olabilir. Bu değerli taş, kullanıcısının sezgilerini geliştirir. Ayrıca, üçüncü göz çakrayı açmak için de iyidir. Lapis lazuli, aynı zamanda kozmik enerjiler ve astrolojik bilgiler ile de bağlantılı bir taştır.

Psişik güçleri uyandırma, doğal taşlar ile daha etkili olabilir. Lapis lazuli, iç bilgeliğin kilidini açmaya yardımcı olur. Bu taş, gerçek zarafeti temsil ettiği için, “rahibe taşı” olarak da bilinir. Bu taş, kullanıcısına güç ve güven getirir. Ayrıca, kişinin kendi sezgisel içgörülerine güvenmesine yardımcı olur, böylece başkalarıyla tam olarak iletişim kurulabilir.

  • Kristal Kuvars Taşı

Kristal kuvars, şeffaf olabilir, ancak her zaman renksizdir. Bu taşı bulmak da oldukça kolaydır. Kristal kuvars, taç çakrayı temizlemek ve açmak için kullanılabilir. Onunla çalışarak, rehberlerinizden ve meleklerinizden psişik mesajlar alabilirsiniz. Kristal kuvars, pişisik yetenekleri ve içgörüler konusunda size daha fazla netlik sağlayacaktır.

  • Aqua Aura Kuvars Taşı

Bu taş, altını doğal taşların, genellikle de kristal kuvarsın yüzeyine bağlayan karmaşık bir işlemle oluşturulur. Yanardöner bir parlaklığa sahip olan bu taş, deniz mavisi, mavi-yeşil tonlarında bir renge sahiptir. Aqua aura kuvars taşı, doğal psişik yeteneklerinizi ve sezgisel gücünüzü uyandırır. Sizi negatif enerjiden korumaya da yardımcı olabilir.

  • Beyaz Labradorit Taşı

“Gökkuşağı ay taşı” olarak da bilinen bu taş; mavi, yeşil ve diğer renklerin bir birleşimi ve parlaklığı ile berraklaşan beyaz renktedir. Opak, saydam ya da yarı saydam olabilir. Bazen, insande siyah çizgiler ve noktalar da vardır. Beyaz labradorit taşı, psişik güçleri artıran taşlar arasında yer alır. Bu taş, özellikle de duru görü ve psişik rüyalar için iyidir.

Altın parıltıları ile karanlık ayın bir taşı olan labradorit, iç görmenin kilidini açmaya yardımcı olur. Bu taş, önünüzdeki yolu aydınlatmanıza da yardımcıdır. Ayrıca, özellikle başkalarına manevi hizmet verirken veya manevi hizmetler sağlarken taşıyıcıyı koruduğu bilinmektedir.

  • Ay Taşı

Kirli beyaz ya da krem rengindeki bu taş, ince sedefli bir parlaklığa sahiptir. Genellikle, yarı saydam bir taştır. Beyaz labradorit gibi parlak renkleri yoktur. Bu taş, enerjiye ve duygulara karşı duyarlılığı geliştirmeye yardımcı olur. Kullanıcısının sezgilerini geliştirir. Sezgileri güçlendiren taşlar arasında yer alan ay taşı, rüyalar yoluyla çeşitli mesajlar almanıza da yardımcı olur.

  • Herkimer Elmas Taşı

Bu taş, yüksek berraklık ve elmas benzeri bir parlaklığa sahip olan bir kuvars formudur. Bu taş, üçüncü göz çakrayı etkinleştirmeye, psişik yetenekleri uyandırmaya ve zihne netlik getirmeye yardımcı olur.

  • Azurit Taşı

Azurit taşı, Üçüncü Göz Çakra için en güçlü taşlar arasında yer alır, belki de en iyilerden biridir. Güçlü görüşleri başlatmaya yardımcı olan bu taş; duru görü, duru duyusu ve farkındalık gibi çeşitlik psişik güçleri uyandırma konusunda da faydalıdır. Bu, gelecek vaat eden herhangi bir ortam, tarot için de mükemmel bir taştır.

Sonuç Olarak…

Kendi içsel bilgeliğimizi fark etmek için taşlara ihtiyacımız yoktur. İhtiyacımız olan şey, zaten içimizde vardır. Bununla birlikte doğal taşlar; sahip olduğumuz titreşim ve frekans seviyelerini arttırmak, enerji alanını temizlemek, enerjinizi yükseltmek için kullanabileceğiniz harika araçlardır.

Sizli bir günde güzel dağı görmeye çalışmak gibi..

Psişik güçleri artıran taşlar, görkemli manzarayı görebilmeniz için önünüzdeki sisi temizlemenize yardımcı olur. Doğal taşlar, bu enkazın temizlenmesine yardımcı olabilir. Böylece, kendinizin bu yönüne temas edebilirsiniz.

Sezgileri güçlendiren taşlar; gelen mesajlar ve işaretlerden daha iyi bir şekilde haberdar olmamıza, çeşitli açılardan mesajları görmemize ve daha büyük resmi görmemize yardımcı olurlar. Taşlar ile Çakra iyileştirme ve dengeleme yoluyla; enerji tıkanıklıklarını kaldırarak, enerji alanınızı temizlemeniz de mümkündür. Bu da, ruhsal farkındalığın artmasına ve psişik yeteneklerin gelişmesine katkı sağlayacaktır.

Yukarıda listelenen psişik güç taşları; üçüncü göz çakrayı açma, daha yüksek alemlerle irtibat kurma, duru görü yeteneklerini geliştirme, rüyalar yoluyla mesajlar alma gibi psişik ve sezgisel durumlarda fayda sağlayabileceğiniz araçlardır…

 

Yorumlar (0)

KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER

Benzer Yazılar