Doğal Taşlar

Psişik Korunma İçin Doğal Taşlar

13 Ocak 2021

Psişik Korunma İçin Doğal Taşlar

Hangi taşlar psişik saldırılardan korunmanızı sağlar? Bu koruyucu ve oldukça etkili taşlarla kendinizi psişik saldırılara karşı nasıl koruyacağınızı öğrenin!

Psişik Saldırı Nedir?

Psişik saldırı, birinin kasıtlı ya da kasıt olmadan, büyük miktarda zararlı enerjiyi başka birine yönlendirmesidir. Bu durum, genellikle öfke, nefret ve kıskançlık durumunda olur. Psişik saldırılar genel olarak kasıtsızdır. Hatta, bunu hayatımızın bir noktasında biz de başka birine yapmış olabiliriz. Farklı seviyelerde psişik saldırlar vardır. Peki, psişik saldırı yaşadığınızı nasıl anlarsınız?

Psişik bir saldırıyı hissetmenin birçok yolu vardır. Enerjiye duyarlı, empatik, ruhani olarak daha yüksek insanlar, psişik saldırıya uğradıklarında bunu daha fazla hissederler. Ayrıca, onlara karşı da daha savunmasızlardır. Aşağıda, psişik bir saldırının en yaygın belirtilerinden bazılarını listeledik. Ancak, listedekilerin, ruhsal bir şeyle tamamen ilgisi olmayan başka bir nedenden kaynaklanabileceğini unutmayın. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız, lütfen bir doktora görünün.

Psişik Saldırı Belirtileri

 1. Aniden ve sebepsiz yere depresyonda hissetmek
 2. Üçüncü Göz Çakrasında keskin bir basınç
 3. Geceleri göğüste bir baskı hissiyle uyanma
 4. Çevrenizde negatif enerji hissetmek
 5. Sebepsiz yere birdenbire enerjinin tükendiğini hissetmek
 6. Birinin size saldırdığı kabuslar görme
 7. Mantıklı bir sebep olmadan kendine ya da başkalarına kızgın hissetme

Doğal Taşlar Nasıl Yardımcı Olabilir?

Psişik saldırı söz konusu olduğunda, paniğe kapılmamak ve toprağa bağlı kalmak çok nemlidir. Gücünüze ve çözümlere odaklanın. Aşağıdaki psişik saldırı taşları, enerjinizi güçlendirmeye ve enerji alanınızı korumaya yardımcı olabilir. Sonrasında, birkaç gün boyunca bu taşlardan birini üzerinizde taşımanızı tavsiye ederiz.

Bu taşları takmak ya da cebinizde taşımak, psişik korunma sağlayacaktır. En iyi sonuçları elde etmek için, taşı bu amaç için programlayın ve diğer psişik korunma teknikleri ile birleştirin.

Psişik Korunma İçin En İyi Taşlar

Aşağıdaki doğal ve değerli taşlar, psişik saldırılardan korunmak için oldukça etkili olduğu belirtilen taşlardan yalnızca bazılarıdır…

 1. Hematit Taşı

Hematit taşı ile çalışma, enerji alanınıza adeta manevi bir zırh ekler. Zararlı psişik enerjiyi saptırır ve aurayı güçlendirir. Hematit taşının şu metafiziksel özelliklere sahip olduğu söylenir; topraklama, stresi ve kaygıyı temizleme, koruma, hafızayı güçlendirme ve geliştirme. Bu taşın enerjisi; beden, zihin ve ruh enerjisini birleştirerek aurayı dengelemeye yardımcı olur.

 • Yüksek titreşimi ile dengelenmeye ve topraklanmaya yardımcı olur.
 • Barışı ve uyumu destekler. Aura alanını korur.
 • Özgüven ve öz saygıyı arttırır.
 • Zihni harekete geçirerek daha yüksek öğrenim sağlar.
 • Yin ve Yang enerjilerini somutlaştırır.
 • Bağımlılıkların üstesinden gelmeye yardımcı olur.

 

 1. Kırmızı Jasper Taşı

Kadim uygarlıklar tarafından hem fiziksel hem de ruhsal alan için güçlü ve kutsal bir koruma taşı olarak saygı görmüştür. Yağmur getiren taş olarak jasper, aynı zamanda cesaret ve bilgelik taşı olarak biliniyordu. Bir tutku taşı olan kırmızı jasper, aşkı tüketen enerjileri emer.

 • Her şeyde kontrolü teşvik eder. Cinsel saldırganlığı yatıştırır, cinsel uyumu teşvik eder.
 • Gebe kalma tedavisi görenlerde, doğurganlığı arttırmak için kullanılabilir.
 • Kişisel fikir ve inançların tanımlanmasına yardımcı olur. Bu konulardaki utanç duygusunu giderir.

Temel çakraları aktive ederek aurayı temizler ve güçlendirir. Bu bir tutku taşıdır. Hem libidoyu yeniden canlandırmak hem de yaratıcı fikirler geliştirmek için yararlıdır.

 1. Ametist Taşı

Kolayca bulunabilen ve oldukça popüler olan ametist taşı, psişik saldırıların geldiği ruhsal ve psişik bir seviyede çalışır. Negatif enerjileri dönüştürür. Aynı zamanda, bir psişik saldırının ardından enerji alanını iyileştirmeye ve temizlemeye yardımcı olur.

Yaşadığınız alana bir ametist taşı küresi yerleştirmek, herhangi bir odada koruyucu enerjiyi tutmanın güzel ve etkili bir yoludur.

 1. Siyah Turmalin Taşı

Bu, birçok düzeyde koruma sağlayan bir taştır. Ayrıca, psişik saldırıları engellemek için de kullanılabilir. Bir psişik koruma taşı olarak kullanıldığında, enerji alanının gücünü zamanla oluşturmaya çalışır.

Onun ruhsal topraklama yeteneklerini geliştirmek için, diğer topraklama ve koruma taşları ile birleştirebilirsiniz. Bu güzel taş, bedenin etrafında psişik koruma sağlayan güçlü bir kalkan oluşturabilir. Diğer taşların çoğunun aksine, koruyucu bir enerjiye sahiptir. Yüksek frekansı, ruhsal enerjinin akışını getirerek tüm varlığınızdan geçer.

Negatif enerjiyi geri göndermek istiyorsanız, siyah turmalin taşının enerjisi, negatif enerjiyi geldiği yere geri döndürmek için çalışır. Ayrıca, enerjinizi daha güçlü bir şekilde merkezleyerek, başka alanlarda da yardımcı olur.

 1. Kaplan Gözü Taşı

Bu ateşli kırmızı taş, gerektiğinde güçlü bir psişik koruma taşıdır. Kıskançlıklara karşı iyi çalışır. Ayrıca, ev ortamı için de mükemmel bir koruma sağlar.

Kaplan gözü, kutuplar arasındaki dengeyi öğretir. Ruhu dengelemeye yardımcı olur. Cesareti kaybetmeden hayatın zor dönemlerinden geçmenize yardımcı olur. Zor zamanlarda, Tanrıya olan güveni korumaya yardımcı olması ile de bilinir.

 1. Siyah Obsidyen Taşı

Psişik korumaya ihtiyaç duyanlar için bir diğer güçlü taş da siyah obsidyendir. Son derece koruyucu olan bu taş, psişik olarak size saldıran kişi ve sizin aranızdaki enerji bağını kesmeye yardımcı olur. Bize sorarsanız, psişik koruma taşları arasında en güçlü taşlardan biridir.

 1. Siyah Kuvars Taşı

Bu dünyevi kristal, psişik saldırıları engelleme konusunda oldukça başarılıdır. Enerji alanını güçlendirirken ve titreşimi yükseltirken, negatif enerjiyi emerek dönüştürür. Bu yüksek titreşimli taşı bulmak o kadar kolay olmasa da, psişik saldırı altında hisseden ve ondan korunmak isteyenler için araştırmaya değer bir taştır.

 1. Garnet Taşı

Garnet taşının, psişik koruma için en iyi sonuçlardan birini verdiği düşünülmektedir. Psişik saldırıları durdurup geri çevirmenin yanı sıra, kaybedilen enerjiyi de kullanıcısına geri verir ve enerjiyi yeniler. Enerji vampirlerine karşı da faydalı bir taştır.

Bu taş, her yönden harika bir koruyucudur. Ruhsal olarak topraklanan bu taş, çok iyi miktarda psişik koruma sağlar. Negatif enerjilerin iticisidir. Bu enerjiyi dağıtır. Kendisi tarafından korunan herkese iyimserlik, şans ve mutluluk hissi sağlar. Sadece bu taşı tutmak bile kullanıcısına pozitiflik hissi verebilir.

Garnet, evin alanlarını korumak için de iyi bir taştır. Negatif enerjileri ememez, ancak bu temizlenmeye ihtiyaç duymadığı anlamına gelmez. Bu nedenle, selenit ile birlikte kullanmak, koruyucu faydalarını sürekli elde etmenizi sağlamanın harika bir yoludur.

Psişik Koruma Taşları İle Çalışmak

Psişik koruma tekniklerini öğrenmek ve kullanmak, psişik korumanın temel bir parçasıdır. Doğal taşlar, bu tekniklerle şaşırtıcı bir şekilde çalışır ve etkilerini daha da güçlendirir. Psişik koruma taşları ve psişik koruma tekniklerini birleştirip kullanarak en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Çevrenizdeki beyaz ışığı hayal etmek her zaman en etkili yöntem değildir. Birçok seviyede koruma sağlayan, daha güçlü koruma teknikleri de mevcuttur. Kendi kendini yenileyebilen güçlü koruma kalkanları oluşturmak için, psişik korunma için doğal taşlardan yardım almak iyi bir seçim olacaktır.

 

Yorumlar (0)

KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER

Benzer Yazılar