Doğal Taşlar

Negatif Enerjiyi Emen Doğal Taşlar Hangileridir?

12 Ocak 2021

Negatif Enerjiyi Emen Taşlar

Negatif enerjileri temizlemek için bu güçlü ve şifalı taşlar ile kötü titreşimleri yok edin. Aşağıdaki listelediğimiz 7 negatif enerji taşı ile kendinizi koruyabilir ve aura alanınızdan, evinizden ya da iş yerinizden negatif enerjiyi uzaklaştırabilirsiniz!

Negatif enerji, kötü titreşimler ve istenmeyen enerji hep etrafımızdadır. Onlar da yaşamın bir parçasıdır; ancak, temas ettiğiniz negatif enerji miktarını azaltabilir ve enerji alanınıza girmesini engelleyebilirsiniz. Enerjiye duyarlıysanız, bu gerçekten önemlidir.

Negatif Enerjiler Nereden Gelir?

Negatif duygu ve düşünceler normaldir ve hayatın iniş çıkışlarının bir parçasıdır. Negatif enerjiler, bazen kendi düşüncelerimiz ve ruh halimiz tarafından da üretilebilir. Kötü enerjiler; tartışmalar ve anlaşmazlıklar sırasında arkadaşlarımız, ailemiz ya da sosyal etkileşimlerimiz tarafından da yaratılabilir.

Negatif enerjileri, ortamlardan ve bulunduğumuz mekanlardan alıyoruz. Kökenine bakılmaksızın; negatif enerji etrafta dolaşır ve zamanla birikir. Gerçekten yoğunlaştığında, ruh halinizi etkiler ve titreşiminizi düşürür. Hatta, hayatımızda engellere ya da kötü bir şansa neden olabilir. Ve, buna gerçekten de ihtiyacınız yok!

Negatif Enerji Neden Temizlenmelidir?

Enerjiniz temiz ve berrak olduğunda, zihniniz de berraktır. Kendinizi de daha iyi hissedersiniz. Ve hepimiz, hayatımızda ihtiyaç duymadığımız şeylerden kurtulma hakkına sahibiz.

Negatif enerji temizlemek için birçok farklı yol vardır, ancak negatif enerjiyi emen taşlar harikadır. Çünkü, kötü titreşimler için filtre görevi görebilir ve bu titreşimlerin etkilerini azaltabilir. Değerli taşlar, enerji alanınıza girmeden önce, sizi olumsuzluklardan koruyabilir.

Negatif Enerjiyi Temizlemek İçin Doğal Taşlar Nasıl Kullanılır?

Negatif enerjiyi emen taşları kullanmanın birkaç yolu vardır. İlk olarak; enerji alanınızdan bir taşı süpürebilirsiniz. Başınızın üzerinden başlayıp, aşağıya ve sonra her tarafınıza doğru kullanabilirsiniz.

Cebinizde negatif enerjiyi emen taşlar olarak listelenen taşlardan birini taşıyabilir, kolye olarak takabilir, küçük bir kese içinde evinizde tutabilir ya da cüzdanınızda taşıyabilirsiniz. Bu, taşı enerjisini gün boyunca enerji alanınıza yerleştirir.

Bir diğer yol da, evin ya da odanın etrafındaki negatif enerjiyi temizlemek için doğal taşları mekana yerleştirmektir.

Taşların Temizlenmesi Gerekir Mi?

Kesinlikle! Tüm değerli taşlar, zamanla negatif enerjiyi emmektedir. Bu doğal taşların düzgün çalışması için, düzenli olarak temizlenmeleri gerekir. Selenit taşı gibi kendi kendini temizleyen taşlar da dahil olmak üzere, düzgün çalışmaları için düzenli olarak temizlenmeleri gerekir. Hava ve su filtreleri gibi, iyi çalışmaları için bakımlarının yapılması gerekir.

Negatif Enerjiyi Emen Taşlar

  1. Selenit Taşı

Berrak ve parlak bir taş olan selenit, ay ışığı ve melek enerjisi ile dolu yüksek titreşimli bir taştır. Derinlemesine temizleyici ve negatif enerjiyi emen taş olarak anılır. Kullanıcısını, koruyucu bir beyaz ışık ile sarmaktadır. Enerji alanını temizleyerek, negatif enerjileri sizden ve çevrenizden uzaklaştırır.

  1. Siyah Turmalin Taşı

Negatif enerjiyi emen taşlar ile ilgili hazırlanmış bir yazı, siyah turmalinden bahsetmeden tamamlanmayacaktır. Bu siyah renkli taş, enerji alanını zararlı enerjilere karşı güçlendirmeye yardımcı olur. Çevrenizdeki negatif enerjileri etkisiz hale getirebilir. Selenit taşı ile birlikte kullanıldığında çok iyi çalışır.

  1. Mavi Kyanit Taşı

Bu değerli taş, eterik beden için bir filtre gibidir. Enerji alanınızın etrafındaki toksik enerjilere karşı tampon görevi görür. Sakinleştirici etkileri ile bilinen mavi kyanit; araştırmaya değer bir başka yüksek titreşimli manevi taştır. Bu gümüş- mavi taş, Başmelek Mikail'e ve onun düşük titreşimlere karşı koruyucu enerjisine bağlıdır.

  1. Dumanlı Kuvars Taşı

Dumanlı kuvars, negatif enerjilere karşı güçlü bir koruyucudur. Negatif enerjiyi emer, temizler ve dünyanın derinliklerine geri gönderir. Bu taş, sizin ve evinizin etrafında topraklama ve güvenli bir koruyucu enerji sunar.

  1. Halit Taşı

Halit taşı, doğal tuz kristallerinin mineral adıdır. Bu taş, himalaya tuz lambaları ve mumlarında kullanılan pembe taş ile aynıdır. Bu büyük tuz kristalleri, evde veya herhangi bir ortamda zararlı enerjinin mükemmel temizleyicileridir. Yerleştirildikleri alanın enerjisini emer ve temizler. Bunu, kapatıldıklarında bile yapacaklardır.

  1. Ametist Taşı

Ametist taşı, yüksek titreşim enerjisine sahip bir diğer doğal taştır. Mor renkli ametist; size yanlışlıkla veya bilerek yöneltilen negatif enerjileri dönüştürür. Bu taş; psişik koruma, şifa için iyidir ve evinizin enerjisini dengelemeye yardımcı olur.

  1. Şungit Taşı

Rusya’da bulunan bu değerli taş, en çok da elektromanyetik frekanslardan koruması ile bilinir.

 

Yorumlar (0)

KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER

Benzer Yazılar