Mitr Hizmet Kalitesi Nasıldır?

Müşteri kitlesini her geçen gün genişleten ve verdiği hizmetle adından söz ettiren Mitr hizmet kalitesi nasıldır? Mitr'den alışveriş yapılır mı? Merak edilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

Değişen dünya şartları ile birlikte günümüz insanın ihtiyaçları, özellikle manevi ihtiyaçları da artış göstermektedir. Manevi açlık içerisinde olanlara aydınlanma yolunda yardımcı olmak için kurulmuş olan Mitr markası ihtiyacı en iyi şekilde gidermek için faaliyet gösteriyor. Kuruluşundan itibaren gerek ürünleri gerekse hizmet kalitesi ile yoğun bir müşteri memnuniyetine sahip olan markamız, bu sayede müşterilerinin de büyük beğeni topluyor. Mitr hizmet kalitesi bu bakımdan müşteri ve çözüm odaklı olarak, tüm müşteri siparişlerinde aynı özveri ile işlemesine yardımcı oluyor.

MİTR HİZMET KALİTESİNİ OLUŞTURANLAR

Mitr hizmet kalitesi yüksek standartlara sahip olarak kuruluşundan itibaren giderek artmaktadır. Kadıköy’ün sevimli sokağında kurulmuş olan markamız, yaklaşık 4 yıldır aydınlanma yolcularının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Kasım 2019’dan itibaren ise satışlarını internet üzerinden sürdürerek çok daha geniş kesimlere daha kolay bir şekilde ulaşabiliyor.

Günümüz insanın kolayca bulamadığı manevi beslenme için hizmet veren Mitr, bu sayede aydınlık – aydınlanma yolunda yürüyenlerin kısa sürede sık tercih ettikleri bir marka haline gelmiştir. Bu duruma gelmesinde ise şu noktalar etkili olmaktadır;

  • Tüm siparişler için gerekli özen ve özveri gösterilmektedir. Siparişin tutarı ya da sayısı ile yaklaşım düşmemektedir.
  • Siparişler için her zaman müşteri önceliği göz önünde tutulmakta, müşterilerin hiçbir şekilde mağdur olmaması için gerekli olan adımlar atılmaktadır.
  • Müşterilerin genelde kargodan kaynaklı sorunlar başta olmak üzere herhangi bir sorun yaşadıklarında sorunları çok kısa sürede çözülmekte ve hiçbir şekilde mağdur olmamaları sağlanmaktadır.
  • Markamız, pek çok e – ticaret platformunda satış yapmakta olup bu platformların tamamında yüksek puanlara ve beğenilere sahiptir. Çünkü tüm hizmet anlayışımızı hiçbir kulvarda, herhangi bir aksiliğe yol açmayacak şekilde kararlılıkla sürdürüyoruz.
  • Aydınlanmanın zorlu bir yol olduğunu bildiğimiz için markamız sadece bir satış adı olarak değil, aynı zamanda aydınlığı arayanlar için de bir durak olmaktadır. Yeni arkadaşlıklar için giriştiğimiz bu yolda, bu zamana kadar müşterilerin arkadaşlıkları, yorumları ve telkinleri ile önemli aşamalar kat ettik. Bunu ise her zaman sürdürerek, çok daha başarılı olabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.
  • Tüm ürünlerde yüksek kalite standartlarına dikkat edilmektedir. Ürün özelliklerinde belirtilen durumların dışında sürprizler yaşamanıza olanak vermeyen doğru satış anlayışı, böylece aldığınız ürün hakkında bilgilere de sahip olmanızı mümkün hale getiriyor.
  • Mitr tüm ürünlerinde yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yapmaktadır ve ihtiyacın en iyi şekilde giderilmesini sağlamaktadır.
  • Herhangi bir sorun olduğunda müşteriler kolay bir şekilde ilgili kanallar üzerinden iletişim kurabilir ve oluşmuş sorunların giderilmesini sağlayabilirler. Oluşan sorunlar ile ilgili özenli değişimler ya da benzer eylemler yapılmaktadır.

Tüm bu noktalar ile birlikte Mitr yüksek hizmet kalite standartlarına sahip bir şekilde faaliyet göstermektedir. Mağazamıza yakın olan müşteriler her zaman mağazamızı ziyaret edebilir, mağazada özel olarak uygulanacak indirimlerden yararlanabilecekleri gibi aynı zamanda hem ürünler hakkında hem de yaşamsal konular hakkında sohbet edebilirler.

Tamamen müşteri odaklı çalışması sonucunda Mitr, kısa sürede meyvelerini almaya başlamış, bunun sonucunda ise meditasyon ve yoga malzemeleri başta olmak üzere alanında isim yapmış bir marka haline gelebilmiştir. Özellikle ithal edilen ve başka yerlerde kolayca bulunmayacak ürünleri sayesinde müşterilerini farklı ürünlerle de bir araya getiren Mitr, bu anlayışını müşterilerden aldığı kuvvetle her zaman sürdürüyor ve kendisini yenileyerek kararlı adımlar ile yoluna devam ediyor. Tüm sorular, eski bir Zen koanı gibi çözüme kavuşuyorlar, sadece sorunları sorun olarak görmekten vazgeçmek gerekiyor.

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER

OKUYUCU YORUMLARI

Yorumlar (0)

Yorum Yazın