En Ferah Notalara Sahip 8 Tütsü

En ferah notalara sahip 8 tütsü çeşidi hangisidir, koku özellikleri nelerdir? En iyi tütsü çeşitlerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Tütsüler ritüeller, arınmak, rahatlamak, huzur bulmak gibi pek çok alanda kullanılmalarına karşılık özellikle ferahlık verici özellikleri sayesinde de tercih edilmektedirler. Bulunduğunuz ortama ferah kokular ile birlikte ayrıcalıklı bir tütsü deneyimi yaşatmak istiyorsanız en ferah notalara sahip 8 tütsü deneyebilirsiniz.

Hem Flora (Bitki örtüsü) Masala Stick Tütsü

Ferah tütsüler arasında çiçeklerin en güzel kokularını evinize ya da ofisinize getiren bu özel tütsü, rahatlamayı, gevşemeyi ve huzur bulmanıza olanak tanıyor. Çiçek kokuları eşsiz bir rahatlık sunmaktadırlar, onların doğal kokuları ile birlikte sıkıntı, huzursuzluk ve mutsuzluk gibi durumlardan kurtulmanız mümkün hale gelmektedir. Aynı zamanda bitki örtüsü kokusu daha dengeli bir ortam enerjisi elde etmeniz için de harika bir imkân vermektedir. Bu tütsü sayesinde bulunduğunuz ortamı doğadan bir parça haline getirebilir ve ferahlığı en iyi şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Mitr Ardıç Tütsü Demeti Set

Ardıç kokusu ferah notaları ile birlikte kullanabileceğiniz en özel tütsüler arasındadır. Ardıç kokusu yumuşak ve dengelidir. Kullanımı ile birlikte ortama harika kokular yayar ve bu notalar rahatlık bulmanız için yararlı olurlar. Özellikle günlük yaşamda iş stresi ya da benzeri etmenlerden dolayı sıklıkla bunalım yaşayabilirsiniz. Böylesi anlarda ferah notalara sahip tütsüleri kullanmak çok önemli olmaktadır. Özel yapısı ile birlikte kullanınca kendinizi çok iyi hissetmenize neden olacak bu özel tütsü, huzur verici olmakla birlikte aynı zamanda meditasyon ya da yoga gibi pratiklerinizde de ferahlık bulabilmek için ideal özellikler taşımaktadır.

Mitr Öd Ağacı Tütsü 20 gr (Hindistan)

Öd ağacı genel bir rahatlatıcıdır ve kullanılması çok eski tarihlere dayanmaktadır. Geleneksel tıp içerisinde kendisine özel bir yer bulabilen bu özel tütsü, yapısı itibariyle dengeli bir kokuya sahiptir. Kullanınca beyindeki özel sinir bölgelerini uyarır ve böylece kendinizi daha rahat hissetmenize olanak tanır. Aynı zamanda gevşetici özellikleri ile birlikte genel bir rahatlama da sunarak, eşsiz bir ferahlık sunan öd ağacının kokusu son derece güzeldir. Günlük yorgunluğunuzu üzerinizden atmak, kendinizi iyi hissetmek ve daha iyi bir odaklanma yapabilmek için öd ağacı son derece yararlı olacaktır. Tüm bunların yanında sağladığı şifalı özellikler de özellikle nefes alıp vermekte zorluk çekenler için yararlı olup daha kolay şekilde nefes alıp vermeyi sağlamaktadır.

Hem Lotus Çiçeği Tütsü Konik

Lotus çiçeği görünümü ile özellikle aydınlanma yolunda olanlar için son derece ayrıcalıklı ve özel bir çiçek olsa da aynı zamanda kokusu da oldukça yararlıdır. Lotus çiçeğinin kokusu genel bir ferahlık sunar ve kendinizi çok kısa sürelerde iyi hissetmeniz için idealdir. Lotus ferahlığını duymanızı sağlayacak olan bu özel konik tütsü yapısı itibariyle de özel bir kullanıma sahiptir. Konik yapısından ötürü cılız bir şekilde tütmeye başlar ve gittikçe koku özelliklerini arttırarak ortamın ayrıcalıklı kokulara sahip olmasını sağlar. Genel bir rahatlatıcıdır. Özellikle kendinizi günlük yaşamda sıkıntıda hissettiğiniz anlarda enerji bulmanıza ve kendinizi toparlamanıza yardımcı olur.

Satya Lavender (Lavanta) Aromalı Stick Tütsü

Genel özellikleri itibariyle lavanta tütsü çok kısa sürelerde bulunduğu ortama etki eder ve ortamda asılı bulunan negatif enerjinin giderilmesi için harika bir fırsat yaratır. Lavanta kokusunun kesif ancak yumuşak kokusu ortamdaki kötü enerjiyi uzaklaştırdığı gibi dengeli bir kullanım imkânı yaratması açısından da önemli olmaktadır. Lavanta kokusunu duyumsadığınızda ruhsal olarak harika bir enerji hissedersiniz ve sizi harekete geçirir. Özellikle düşüncelerinizdeki bulanıklığı gidermek için de lavanta özel bir etkiye sahiptir. Lavantanın kokusu aynı zamanda uyku sorunu yaşadığınız anlarda da size etki ederek daha kesintisiz bir şekilde uyumanıza yardımcı olur.

Hem Çocuk Pudrası Aromalı Tütsü

Bu özel tütsü her zaman ferahlık veren çocuk pudrası notalarını doğal bir şekilde sizlere sunmaktadır. Pudranın temizlik ve hijyen kokan kokusunu rahatlıkla her istediğiniz anda deneyimlemenizi sağlayan tütsü, bu sayede ferahlık ihtiyacınıza özel bir katkı sunacaktır. Dengeli kokusu ile birlikte herkesin hoşuna gidecek olan tütsü yapısı itibariyle kendinizi iyi hissetmenize ve düşüncülerinizi odaklamanıza yardım eder. Havada asılı bulunan negatif enerjiyi uzaklaştırır, ortam havasını yumuşatır. Tüm bunlar ile birlikte dengeli kokusu ile birlikte günlük işlerinizde daha sakin kalabilmenize de yardımcı olmaktadır.

Hem AdaÇayı Konik Tütsü

Adaçayı farklı yönlerden şifalı özellikler gösteren son derece başarılı kokulara sahiptir. Ferahlık veren tütsüler arasında dengeli ve kullanımı ile birlikte mutluluk verici bir tütsü deneyimi yaşamanız için ideal olacak adaçayı tütsüyü kullandıktan sonra kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz gibi aynı zamanda rahatlığı da kolayca bulabileceksiniz. Adaçayının notaları özellikle solunum yollarında rahatsızlık yaşayanlar için de ideal olmaktadır. Kullanımı ile birlikte çok kısa süreler içerisinde nefes alıp vermeyi kolay hale getirir, nefes düzenini daha sağlıklı bir hale getirir. Böylece ferahlık açısından özel bir katkı sunan adaçayı tütsüyü ferahlık için kesinlikle tercih etmelisiniz.

Mitr Biberiye Tütsü Demeti Seti

Şifalı kokusu ile birlikte ferahlık sağlayan tütsüler arasında kendisine yer bulan biberiye tütsü tamamen doğal kokusu ile birlikte sağlıklı bir kullanım sunduğu gibi aynı zamanda kesif ancak dengeli notaları ile özel bir rahatlama sunar. Kokularını duyumsadıktan sonra kendinizi çok kısa süreler içerisinde rahatlamış ve gevşemiş olarak bulabilirsiniz.

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER

OKUYUCU YORUMLARI

Yorumlar (0)

Yorum Yazın