Spiritüel Ritüeller

Afrodizyak Ritüeli

13 Kasım 2020

Cinsel yaşamınızda daha etkili bir rol almak için afrodizyakların gücüne inanmanız gerekir. Afrodizyak ritüeli sayesinde cinsel uyarımları arttırabilir ve daha keyifli bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Çok eski zamanlardan beri uygulanan afrodizyak ritüelleri cinsel yaşamınızı daha verimli bir hale getiriyor.

Afrodizyak Ritüeli İçin Malzemeler

  • Aromatika Gül Uçucu Yağ
  • Hem Tutku Tütsü Kokusu
  • Hem Afrodizyak Tütsü
  • Mitr 40’lı Sıcak Döküm Balmumu Tealight Mum

Afrodizyak Ritüeli Yapılışı

Afrodizyak tanımı kelime itibariyle Yunanca’dan gelmektedir. Temelde cinsel isteği arttırıcı anlamında kullanılmaktadır. İlgili efsaneye göre aşk tanrıçası olan Afrodit, her gece birlikte olduğu erkeklerin cinsel güçlerini arttırmak için çeşitli ritüeller yapıyordu. Bu yüzden bu kapsama giren ritüeller afrodizyak diye anılmaktadır. Daha iyi ve sağlıklı bir cinsellik yaşamak insanın fiziksel ve ruhsal sağlığı üzerinde büyük etkiye sahiptir.

Bu yüzden afrodizyak ritüeli yapmak için öncelikle partneriniz ile birlikte kendinizi iyi hissedeceğiniz ve sakin bir ortam tercih ediniz. Tercihen akşam ve ilerleyen saatlerinde ritüeli yapmaya dikkat ediniz. İlk olarak bulunduğunuz ortama farklı bir hava katacak olan Mitr 40’lı Sıcak Döküm Balmumu Tealight Mum kullanınız. Set içerisinde bulunan tealight mumları olabildiğince bulunduğunuz ortamın farklı noktalarına yerleştiriniz. Daha sonra mumları yakınız ve ortamda mumlardan başka ışık bırakmayınız. Tamamen doğal içerikleri sayesinde bu özel mumlar ortam havasını yumuşatacakları gibi aynı zamanda hafif bal kokuları sayesinde de kendinizi de iyi hissetmenize neden olacaklardır. Yaymış oldukları ışık ise ortamın loş bir havaya kavuşmasına neden olacak.

Daha sonra sırası ile Hem Tutku Tütsü Kokusu ve Hem Afrodizyak Tütsü kullanınız. Tütsülükte kullanmak için çubuk tütsüleri özenle tütsülüğe yerleştiriniz ve ardından uç kısımlarından alev alıncaya kadar yakınız. Tütsülerin özel kokuları çok kısa sürede ortama yayılacaktır. Tütsüler tamamen negatif enerjiyi ortamdan kaldırmak ve partnerinize odaklanmak için üretilmişlerdir. İçerikleri bakımından rahatlığı ve konforu en iyi şekilde sağlayacaklardır. Dilerseniz tütsüleri tek tek kullanabilir ya da ikisini de aynı anda kullanarak etkinin daha fazla olmasını sağlayabilirsiniz.

Tütsülerin ortama yayılan kokularını tamamlamak için ise Aromatika Gül Uçucu Yağ kullanacaksınız. Yağı bu ritüel için iki şekilde kullanabilirsiniz. İlk olarak buhurdanlıkta kullanarak sizin duygularınızı harekete geçirecek olan gül kokusunun ortama yayılmasını sağlamalısınız. Bunun için buhurdanlık haznesine su ile karıştırarak uçucu yağı ekleyiniz. Dengeli ve ideal bir kullanım için su içine birkaç damla eklemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra kokuyu arttırmak isterseniz damla miktarını çoğaltabilirsiniz. Buhurdanlıktan yayılacak gül kokusu tamamen havaya girmenizi ve partneriniz ile birlikte özel bir rahatlama yaşamanızı sağlayacaktır. Gül kokusu çünkü sakinlik, huzur ve rahatlık vericidir. Ortamda bulunan kötü ve istenmeyen enerjileri uzaklaştırmak için idealdir.

İkinci olarak yağı kullanmak için partnerinize masaj yapabilirsiniz. Yapı oranlı kullanarak yapacağınız masaj gül kokusunun etrafa daha iyi yayılmasına ve partnerinizin eşsiz bir gevşeme, zihninde yer alan düşüncelerden uzaklaşmasına neden olacaktır. Masajı bir süre bu şekilde devam ettirdikten sonra afrodizyak ritüeli genel hatları ile etkisini gösterecektir.

Sadece partneriniz olduğunda değil, kendi başınıza da ritüeli daha rahatlamak ve karşı cins ile daha rahat ilişki kurabilmek adına uygulayabilirsiniz. Bu durumda masaj yerine sadece uçucu yağı koku olarak kullanmak yeterlidir. Afrodizyak ritüelinin temel amacı kişilerin rahatlamasını, negatif enerjiden kurtulması ve eyleme kendilerini verebilmelerini sağlamaktır. Bunun yanında yapılan eylemden daha büyük haz duymayı, karşı tarafa anlayışlı ve istekli yaklaşmayı da içerdiğinden son derece yararlı olacaktır.

Yorumlar (0)

KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER

Benzer Yazılar