2021 Nisan Yeni Ay'ı Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

Hazırlığınızı yapın, çünkü 2021 Nisan ayındaki Yeni Ay, hedeflerinizi altın gibi değerlendirerek istediğiniz şeylerin peşinden gitmeniz için size ilham veriyor!

11 Nisan’da yükselen Yeni Ay’da mevsimsel değişimin getirdiği yenilenen enerji duygusu, bu ayı yeni bir başlangıcın gücü ile yüklüyor. İyi hisleri en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, Nisan 2021'deki yeni ayın özellikle burcunuzu nasıl etkileyeceğini bilmek isteyebilirsiniz.

Nisan ayının Yeni Ayı; liderlik, cesaret ve her şeyi zevkle atlatmakla ilgili olan ateş burcu Koç aleminde gerçekleşiyor. Astrolojik olarak Yeni Aylar, yeni başlangıçlar ile ilişkilendirilir. Ve Koç burcu, zodyak’ın ilk burcu olduğu için; yeni projelere başlamak ve kişisel niyetler belirlemek için ekstra uğurlu bir zamandır. İddialı olmanın ve sorumluluğu ele almanın bir zamanı olsaydı, kesinlikle şimdi olurdu!

Nisan ayı boyunca, herkes daha dürtüsel ve daha yüksek bir enerji hissedecek. Enerjinizi iyi yönlendirmenin doğru yolunu öğrenmek istiyorsanız, 2021 Nisan Yeni Ay’ının burcunuzu nasıl etkileyeceğini öğrenin…

Burcunuz Koç ise (21 Mart - 19 Nisan)

Işığınızı yeni ve yaratıcı bir şekilde parlatmak için güçlü bir şans sunduğu için bu Yeni Ay, sizin için kişisel bir yeni başlangıç gibidir. Yeni hedefler belirleyin, cesur seçimler yapın ve duygularınızı ifade etmenin veya gerçeği söylemenin yeni yollarını bulun. Dünya sizin otantik ışıltınızı görmek istiyor, bu yüzden kendiniz olma konusunda heyecanlanın!

Burcunuz Boğa ise (20 Nisan - 20 Mayıs)

Bu yeni ay, bazı işaretler için fiziksel enerji artışıyla ilgili olsa da, sizi bitkin hissettirebilir.

Bu sessiz ay anını, yapılacaklar listenizdeki her şeyin üstesinden gelmeye çalışmak yerine kişisel düşünme ve dinlenme zamanı olarak kullanın. Kendinizle temasa geçmek ve çok ihtiyaç duyulan rahatlama zamanını yakalamak, size hedefleriniz konusunda netlik sağlayacaktır.

Burcunuz İkizler ise (21 Mayıs - 20 Haziran)

Sosyal hayatınızda yeni bir sayfa açıyorsunuz, dolayısıyla, biraz eğlence yaratma fırsatınız da var. Arkadaşlarınız arasında bir lider olun ve ekibinizle heyecan verici bağ kurma etkinlikleri planlayın. Bu, arkadaşlarınızla internet üzerinden bir oyun gecesi düzenlemek ya da iş arkadaşlarınızla mutlu bir saat planlamak anlamına gelebilir. Arkadaşlarınızı toplayın ve kontrolü ele alın.

Burcunuz Yengeç ise (21 Haziran - 22 Temmuz

Profesyonel hayatınızda yeni bir başlangıç yapma ve iddialı yönünüzü göstermeye başlama zamanı. Yeni fırsatları kovalamaktan, bir terfi için kendinizi aday göstermekten ya da patronunuzla tam olarak neden zam yapmaya değer olduğunuzu açıklamaktan çekinmeyin. Kendinizin, sizin en değerli savunucunuz olduğunu unutmayın!

Burcunuz Aslan ise (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Bu Yeni Ay, sizi heyecan verici bir maceraya çıkarıyor! Neler başarabileceğiniz söz konusu olduğunda sınır gökyüzüdür. Bu nedenle, her şeyi mümkün olarak düşünerek geleceğinizi planlamaya başlayın. Yeni bir kursa kayıt yapmak, uzak bir ülkeye seyahat etmek ya da beklenmedik bir şey yapmak için uğurlu zamanınız olabilir! Cesur olursanız, risklerinizin karşılığını alacaksınız.

Burcunuz Başak ise (23 Ağustos - 22 Eylül)

Göremediğinden korkmak normaldir ama bu Yeni Ay, size yatağın altında saklanan herhangi bir canavarı kaldırabilecek kadar güçlü olduğunuzu hatırlatacak! Cesur olmanın ve finansal borçlarınızı üstlenmeye başlamanın zamanı geldi. Verdiğin sözleri yerine getirin. Manevi borçlarınızı da ödeyin ki vicdanınızı rahatlatabilin. Bu sayede, sizi ağırlaştıran üzerinizdeki valizden kurtulabileceksiniz!

Burcunuz Terazi ise (23 Eylül - 22 Ekim)

Artık aklınızda aşk var. Ancak, ilişkiler sadece insanları memnun etmek ve huzuru korumakla ilgili değildir.

Kendinizi savunmak ve kendi ihtiyaçlarınızı, düşüncelerinizi ve zevklerinizi önceliklendirmek, taviz vermek kadar önemlidir. Size yakın biri bunu kaldıramazsa, bu ilişkinin gerçekten işe yarayıp yaramadığını yeniden düşünmek isteyebilirsiniz.

Burcunuz Akrep ise (23 Ekim - 21 Kasım)

Sizin için her zamankinden daha motive edici bu Yeni Ay, günlük rutininizin sorumluluğunu üstlenmeniz ve sağlığınızı ciddiye almanız konusunda size ilham veriyor. Yeni ve zorlu bir egzersiz rutini başlatarak ya da daha düzenli bir program tutmaya karar vererek, bu ay günlük yaşamınızda daha üretken bir dönemi başlatabilirsiniz. Bu Yeni ay, ihtiyaç duyduğunuz gücü ve enerjiyi size verecektir!

Burcunuz Yay ise (22 Kasım - 21 Aralık)

Flört zamanındasınız! Bu Yeni Ay, aşk hayatınızdaki titreşimleri arttırıyor. Bu nedenle, eğer çıktığınız biri varsa şanslı bir zamanda olabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa, tutkularınızı yeniden canlandırabilecek yaratıcı bir şeyler yaparak, her zamanki romantik rutininize biraz heyecan katmayı deneyin.

Burcunuz Oğlak ise (22 Aralık - 19 Ocak)

Bu Yeni Ay’ın getirdikleri, kalbinizde yeni bir sayfa açıyor. Ailevi konular ya da duygusal meseleler dikkatinizi çekebilir. Bu nedenle, iş hayatınızı biraz beklemeye alın. Böylece, duygularınızı tam anlamıyla ele alabilirsiniz. Bir aile üyesi ya da sevdiğiniz birine bir zeytin dalı uzatın ve kini bırakmaya hazır olun. Şimdi, sizin için affetme ve unutma zamanı!

Burcunuz Kova ise (20 Ocak - 18 Şubat)

İçeride tuttuğunuz sürece, yenilikçi fikirlerinizin kimseye faydası olmaz. Nisan 2021 Yeni Ay’ı, diğer insanlarla cesurca bağlantı kurmanızı ve düşüncelerinizi heyecan verici yeni bir şekilde ifade etmeye teşvik ediyor. Yeni bir podcast’e başlamak, bir blog yazmaya başlamak iyi gelebilir. Bu ay, sizi siz yapan insanlarla sosyalleşmek için biraz daha zaman ayırın.

Burcunuz Balıksa (19 Şubat - 20 Mart)

Bu Yeni Ay, finansal hayatınızdaki kaygıyı temizliyor ve size oyuna devam etmek için ihtiyacınız olan motivasyonu veriyor İş hayatında zam almanın ve hayatınıza bolluğu çekmenin tam zamanı!

Evrenden, patronunuzdan ya da müşterilerinizden, tam olarak hak ettiğinizi bildiğiniz şeyleri istemekten korkmayın…

 

BENZER İÇERİKLER

OKUYUCU YORUMLARI

Yorumlar (0)

Yorum Yazın